Apartament I

Spokój, przestrzeń & wygoda

Wybierz ten apartament na nocleg, jeśli liczy się dla Ciebie spokój, przestrzeń oraz wygoda. To najlepszy wybór na długi pobyt w Bydgoszczy. Dzięki dogodnej lokalizacji możesz czuć się tu bezpiecznie, nawet jeśli jeszcze dobrze nie znasz miasta. Z mieszkania możesz łatwo dotrzeć w każdą część Bydgoszczy.

Udogodnienia

Telewizor

Bezpieczna lokalizacja

klimatyzacja

Kawa i woda

Apartament zachwyci tych, którzy poszukują dużej przestrzeni, wygody, ale też spokoju. Został zaprojektowany w taki sposób, aby uzyskać najwyższy poziom komfortu – jest to możliwe dzięki nowoczesnemu umeblowaniu, które obejmuje między innymi wygodną, dużą kanapę oraz duże łóżko. Apartament ten stanowi przyjemną strefę relaksu. Idealny do odpoczynku po całym dniu pracy lub zwiedzaniu miasta. Dostępny jest wynajem długoterminowy jak i krótkoterminowy. 

FAQ

W apartamentach nie można palić. Prosimy gości o uszanowanie faktu, że wszystkie nasze pokoje są pokojami dla niepalących. Zastrzegamy sobie prawo do pobrania dodatkowej opłaty jeśli okaże się, że w apartamencie paliło się papierosy.

Oferta obiektu obejmuje 1 sypialnię z klimatyzacją, jadalnię, a także aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, w tym piekarnikiem. Goście mają do dyspozycji telewizor z płaskim ekranem.

Z przyjemnością powitamy Twojego czworonożnego przyjaciela w naszych apartamentach. Opłata wynosi 25 zł dodatkowo za noc. Właściciel ponosi odpowiedzialność finansową za ewentualne zniszczenia wyrządzone przez pupila. Prosimy o przesyłanie zapytań dotyczących zwierząt innych niż psy i koty.

Na podstawowe wyposażenie składa się telewizor, Wi-Fi oraz ekspres do kawy, co gwarantuje miły odpoczynek po całym dniu obowiązków prywatnych czy zawodowych. Funkcjonalność sprzętów w połączeniu z ich nowoczesnym designem sprawia, że apartament estetycznie wpasowuje się w gust każdej, nawet najbardziej wymagającej osoby. To połączenie praktyczności z klasą i luksusem – jeśli cenisz sobie wysoki standard, doskonale odnajdziesz się w tym miejscu.

Prysznic

Kawa i lodówka

1 łóżko

Klimatyzacja

pralka

Galeria