Apartament II

Komfort, spokój & przestrzeń

Apartament przeznaczony jest dla osób, którym zależy na dużej, komfortowo urządzonej przestrzeni.  Podczas projektowania apartamentu postawiono na połączenie funkcjonalności z nowoczesnością, w efekcie czego otrzymano prawdziwie estetyczne, luksusowe wnętrze, w którym przyjemnie jest przebywać.

Udogodnienia

Klimatyzacja

parking na miejscu

bezpłatne WiFi

kawa

FAQ

W apartamentach nie można palić. Prosimy gości o uszanowanie faktu, że wszystkie nasze pokoje są pokojami dla niepalących. Zastrzegamy sobie prawo do pobrania dodatkowej opłaty jeśli okaże się, że w apartamencie paliło się papierosy.

Oferta apartamentu obejmuje 2 sypialnie, telewizor z płaskim ekranem oraz klimatyzację. Na miejscu znajduje się kuchnia.

Z przyjemnością powitamy Twojego czworonożnego przyjaciela w naszych apartamentach. Opłata wynosi 25 zł dodatkowo za noc. Właściciel ponosi odpowiedzialność finansową za ewentualne zniszczenia wyrządzone przez pupila. Prosimy o przesyłanie zapytań dotyczących zwierząt innych niż psy i koty.

Apartament z klasą dla osób, które poszukują wypoczynku na najwyższym poziomie. Wysoki standard wymaga jednak pewnych ograniczeń – w apartamencie nie wolno palić. Jest to obiekt dla osób niepalących. Możliwy pobyt z dziećmi, na wynajem długo- lub krótkoterminowy. Doskonała opcja na turystyczną, rodzinną lub biznesową wizytę w Bydgoszczy. Dzięki dogodnej lokalizacji mieszkania, można zwiedzić całe miasto. Najbliższe sąsiedztwo jest ciche i spokojne.

Wanna

Kawa i Lodówka

2 łóżka

Darmowe Wifi

Parking

Galeria