Apartament III

Nowoczesny, przestrzeń & wygoda

Nowoczesność i funkcjonalność – to połączenie charakterystyczne dla naszych apartamentów. Apartament został zaprojektowany tak, aby zaspokoić gust estetyczny każdej, nawet najbardziej wymagającej osoby. Zastosowano tu wyważone rozwiązania kolorystyczne, które sprawiają, że wnętrze prezentuje się luksusowo, ale przy tym spokojnie, stonowane barwy pozwalają wypocząć zmysłom, pomagają odprężyć się.

Udogodnienia

Telewizor

Bezpieczna lokalizacja

Ogrzewanie

Ekspress do kawy

FAQ

W apartamentach nie można palić. Prosimy gości o uszanowanie faktu, że wszystkie nasze pokoje są pokojami dla niepalących. Zastrzegamy sobie prawo do pobrania dodatkowej opłaty jeśli okaże się, że w apartamencie paliło się papierosy.

Z przyjemnością powitamy Twojego czworonożnego przyjaciela w naszych apartamentach. Opłata wynosi 25 zł dodatkowo za noc. Właściciel ponosi odpowiedzialność finansową za ewentualne zniszczenia wyrządzone przez pupila. Prosimy o przesyłanie zapytań dotyczących zwierząt innych niż psy i koty.

Jeśli szukasz mieszkania w Bydgoszczy, które zapewni Tobie dość przestrzeni, która pomoże Ci prawdziwie się zrelaksować – ten Apartament będzie doskonałym wyborem. Znajdziesz tu wszystkie przydatne sprzęty, w tym telewizor oraz ekspres do kawy. Światło dzienne  rozprzestrzeniania się po całym wnętrzu, a wygodna kanapa zagwarantuje najwyższy poziom komfortu.
Wysoki standard sprawia, że apartament jest przeznaczony tylko dla osób niepalących. Możliwy jest pobyt z dziećmi. Apartament  dobrze sprawdzi się zarówno w przypadku wynajmu długoterminowego, jak i krótkoterminowego.

Prysznic

Ekspress do kawy i Lodówka

4 łóżka

Wifi

2 zestawy kluczy

Galeria